Magazyn Nowiny: zobacz jak prezentuje się nasz nowy serwis

Specjalnie dla naszych wiernych Czytelników publikujemy Magazyn Nowiny. Znajdziecie w nim reportaże, zdjęcia, filmy, fotokasty – zaprezentowane w nowoczesnej i przystępnej formule.


Magazyn Nowiny wyróżnia przede wszystkim miła dla oka forma prezentacji treści. Reportaże przeplatane są dużymi zdjęciami doskonałej jakości. Artykuły (nawet te długie) czyta się niezwykle lekko i przyjemnie – dzięki użyciu czcionki w większym rozmiarze i wyraźnym kroju.

Oprócz tradycyjnych reportaży w Magazynie Nowiny znajdziecie Państwo również materiały dziennikarskie prezentowane w formie fotokastów i filmów – bo zdarza się, że sekwencja „ruchomych obrazków” wystarczy za więcej niż kilkaset słów.

Trzymając się tej ostatniej myśli zachęcamy do Magazynu Nowiny – to po prostu trzeba zobaczyć. Na razie znajdziecie tam Państwo 5 materiałów, ale gwarantujemy – z tygodnia na tydzień będzie ich przybywać.

Prosimy również o dzielenie się z nami uwagami na temat naszego nowego serwisu – w komentarzach lub drogą mailową (magazyn@nowiny.pl).