Tajski masaż w Rybniku? Teraz to możliwe!

Nastrojowa muzyka, orientalne zapachy, atmosfera pełnego relaksu, a przede wszystkim fachowe zabiegi, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Wszystko to można znaleźć w Rybniku, w gabinecie masażu tajskiego Thai-Sun.


DSC_0923

Leczniczy powiew orientu

Historia tajskiego masażu sięga ponad 2,5 tysiąca lat wstecz. Jest to typ głębokiego masażu, który stanowi połączanie elementów jogi pasywnej, rozciągania i refleksologii. Głównym elementem jest zastosowanie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka, a większość masażu polega na rytmicznym ucisku i rozciąganiu całego ciała. Dzięki swoim właściwościom, masaż tajski zyskał wielu zwolenników na całym świecie. Teraz z tej fantastycznej formy relaksu, która pomaga również w uśmierzaniu bólu, poprawieniu krążenia krwi czy odstresowaniu się, można skorzystać w Rybniku. Od 19 kwietnia, przy ulicy Sławików 3, działa bowiem gabinet Thai-Sun, zatrudniający profesjonalne masażystki z Tajlandii, które ukończyły renomowane szkoły masażu oraz posiadają długoletnie doświadczenie. – Masażem zajmujemy się od 5 lat. W Polsce jesteśmy po raz pierwszy i bardzo nam się tutaj podoba. Ludzie są niezwykle mili. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu. Na początku klienci przychodzili do nas z ciekawości, ale po jednym masażu rezerwowali kolejne. Wszystko dlatego, że czują się u nas bardzo zrelaksowani i bardzo chętnie do nas wracają, z czego bardzo się cieszymy – mówią masażystki z Thai-Sun.

Każdy znajdzie coś dla siebie

W ofercie zakładu znajduje się zarówno tradycyjny masaż tajski (połączenie technik akupresury oraz jogi pasywnej; rozładowuje napięcie mięśni, stawów, ścięgien, pobudzony zostaje układ krwionośny i limfatyczny, co przywraca równowagę w organizmie, relaksuje, dając jednocześnie zastrzyk energii), jak i aromatyczny masaż olejowy (połączenie ajurwedyjskiej filozofii masażu wraz z technikami uciskowymi; ma na celu usprawnienie układu odpornościowego oraz nerwowego, przyspiesza wydzielanie nadmiaru wody z organizmu poprzez stymulację porów na skórze), masaż ciepłymi olejkami czy kamieniami. Można również skorzystać z masażu stóp (refleksologia – poprzez działanie na sfery refleksologiczne stóp, masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia jakość snu, usuwa uczucie zmęczenia, wpływa na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy), głowy i ramion. Jest także tajski masaż przygotowany specjalnie na potrzeby sportowców.

Wyjątkowe miejsce

Gabinet Thai-Sun wyróżnia się kameralną atmosferą. Na miejscu znajdują się dwa stanowiska do masażu, a po wykonanym zabiegu można napić się imbirowej herbaty, serwowanej przez sympatycznych pracowników. Relaksacyjna muzyka w tle i fachowość masażystek sprawiają, że to miejsce ma sobie coś magicznego i że chce się tutaj wracać. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie rośnie praktycznie z dnia na dzień. A ludzie coraz częściej dbają o siebie, inwestując w swoje ciało czy chcąc poprawić swoje samopoczucie po ciężkim dniu w pracy. Podsumowując, jeśli ktoś ma ochotę, by zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia, a dodatkowo pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie, to rybnicki gabinet Thai-Sun jest miejscem do tego wręcz idealnym. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej www.thai-sun.pl.